Výlet v Ostravě

22.03.2014 20:21

Na dnešek jsme se moc těšili, protože většina z nás v Ostravě ještě nebyla. Hned prví věc kterou jsme si tam vyzkoušeli, byli eskalátory není nad to jít do schodů a vůbec se při tom nenadřít :). No a potom hurá na tramvaj, která nás dovezla na výstavu, kde byli ke shlédnutí papírové modely, mohli jsme zde vidět modely hasičské techniky, různých hystroických budov, nebo také našich hrdinů z pohádek či her a mnoho dalších. Po shlédnutí všech modelů jsme opět nasedli do tramvaje a jelijsme na exkurzi do hasičské stanice v Ostravě Zábřehu, kde jsme viděli jejich zázemí a spoustu hasičské techniky. Aby toho nebylo málo bylyjsme se podívat na rozhlednu na nové radnici, ze které byl parádní výhled na celou Ostravu. Také jsme potkali fanoušky Baníku Ostrava. Při návštěvě obchodu, jsme se taky mohli podívat na vystoupení, které nám připravil Bobík a jeho kamarádi. Hned potom jsme spěchali na vlak a těšily se domů až to budeme rodičům všechno vyprávět. Moc se nám v Ostravě líbilo a těšíme se na další výlet.