Kniha návštěv

poděkování

Datum: 06.03.2013 | Vložil: Adélka Škerková

Milý Hasiči...
Jsem ráda že jsem u tak dobrého týmu jako jste vy, chtěla bych vám poděkovat za to jste pro nás za tu dobu udělaly.. a hlavně kolik jste toho pro nás udělaly.. Všem vedoucím patři Moc velké DÍKY :)

Poděkování.

Datum: 06.03.2013 | Vložil: Iva Škerková

Milí, zlatí vedoucí,, nemůžu jinak, než zas a opět konstatovat, že je opravdu obdivuhodné, s jakým nasazením, láskou a odhodláním se našim mladým hasičům věnujete, kolik volného času obětujete jen aby jste naplánovali a pak uskutečnili nějakou akci,kterou pak mnozí berou jako úplnou samozřejmost.
Málo kdo totiž ví,kolikrát sedíte do noci, nad vymýšlením akce, téměř nikdo neví, kolikrát dáváte své vlastní prostředky , aby se mohlo vše zdárně uskutečnit ,jak váš osobní život je odstavován na vedlejší kolej a že nade vše jsou pro vás právě hasiči.
Je pak smutné, dívat se na to, jak na mnoho vám uspořádaných akcí příjde minimum lidí, z toho ještě ti, co příjdou, tak mají spoustu připomínek.
Ale kdo se vám vždycky odmění úsměvem, jsou ty naše děti a pro ty to vlastně děláte,takže vám já, děkuji za své děti, které hasičinou žijí od malička a drží je to hlavně vaší zásluhou do dnes,děkuji vám i za vaší obětavost .
Verunko Papájová, Janičko Richterová, Pavle Hajduku a Pavle Hvizďi, zasloužíte si náš obdiv a díky.

Přidat nový příspěvek